TSLoD - Supporting Characters

25. července 2014 v 10:37 | Abby
Marcus Little, hraje Doc Shaw (série 2-3), je bývalá pěvecká senzace Lil' Little, která přijde na palubu S.S. Tipton. Poté, co se mu díky puberty změnil jeho hlas, ztratil svou slávu a kariéru. Navštěvuje škola Sedmi moří a sdílí pokoj se Zackem. Marcus žil v Atlantě v Georgii, jak je uvedeno na jeho šerpě v díle "Krásky a podvodníci". Poprvé se objevuje v druhé sezóně v epizodě "Spolubydlíci". Je zamilován do London, ale je zřejmé, že je docela naivní, protože často věřil Woodyho báchorkám. Marcus má tolik kontaktů na slavné, ale je citlivý na řeči o ztrátě své slávy, protože věří, že jeho osobnost budou mít lidé rádi i bez zpěvu, jak se později ukáže v epizodě "Přejdi Jordin." Seriál opustil v díle "Šťastnou cestu," aby nastoupil do muzikálu založeném na jeho hitu "Retainer Baby." Cody je na něj hrdý, protože bude bavit lidi, a zároveň radit lidem, jak se správně starat o zuby.

Woodrow "Woody" Fink, hraje Matthew Timmons, z Clevelandu, Ohio, je Cody Martin kabiny čas na SS Tipton. On je známý pro bytí chaotický, zmatený, naivní, pitomý, líný, nenasytný a má špatné známky ve škole. Jeho fráze je "škodlivé!" a "Zatraceně!" V "Květiny a čokoláda", Woody měl obrovský zamilovanost nejlepší londýnské Chelsea přítele Brimmer a předstíral, že je v Londýně sluha z Anglie. Woody také řídí, dělá make-up a vlasy a chrání studio pro londýnské webové show "yay Me! Hrají London Tipton". Woody lze také přímý prošel vítr, aby to znělo jako různé písně. V epizodě "Sea Monster mash", on se zmíní, že má bratry a kamarády z lodi, které nejsou inteligentní. To je také ukázal, že on má mladší sestru, která je mnohem větší, než je on sám. I když, v jedné epizodě, když uvádí, že "Být nejmladší z 9., jsem se naučil starat se o sebe, nebudete vědět, že" jen-dítě. "" V několika epizodách seriálu (International Dateline, Goin 'Bananas, manželství 101), on byl zájem studentka jménem Addison, který také ukázal, co zájem o něj. On pak šel ven s dívkou Becky v Smarticle částic. V Rat Tale poté, co dostane pokousal Buck (Cody a Bailey pet krysa) si myslí, že mutuje do člověka krys hybrid a později zachrání Buck z pádu na velmi vysoké místo, a dělá úžasné akrobatické výkony. Addison a Woody se stal pár v několika epizodách.

Emma Tutweiller, hraje Erin Cardillo, je jedna z učitelů na Seven Seas High, škole na palubě SS Tipton. Obyčejně odkazoval se na jako slečna Tutweiller, Emma je velmi nadšený její práci, ale je často frustrovaní tím, jak Cody a Bailey (svých nejlepších studentů) a Zack, v Londýně, a Woody (koho ona se domnívá, její nejhorší studenty). V několika epizodách, Emma bylo prokázáno, že mají sebevědomí a / ​​nebo problémy ve vztazích;běžící roubík se jí náhle dělat poznámky nebo výbuchy o různých neúspěšných vztahů, zatímco mluví s dětmi, což často vede její rozpaky. Pan Moseby datoval ji v epizodě "Sea Harmony", a má zamilovanost do ní, jak se ukázalo, v "Play je věc", když se snažil, aby se jí ho milují pomocí Zackovu pomoc. Emma je také velmi rád kočky; ve třetí sezóně to bylo ukázal, že ona drží alespoň 31 siamské kočky ve své kabině. V "Prom Night", ona a Moseby je potvrzeno, že datování. Slečna Tutweiller neměl svůj vlastní ples na show, ale ona řekla, že roztrhl diadém off blond vlasy dívku, aby si čelenku na ples. V epizodě "Graduation on Deck", pan Moseby navrhuje k ní, ona přijímá a dva se zabývají.

Kirby Morris, hraje Windell D. Middlebrooks, je ochranka lodi. On nejprve objevil se v Showgirls. Miluje jíst nezdravé jídlo, a nemůže dostat dost z toho. Kirby nikdy dokončil střední školu, tak Zack a Cody pomoci mu učit na zkoušku GED, který umožňuje, aby absolvent. On pak trpěl přes test úzkost, když se nemohl dostat přes první otázku, která byla "Dej jméno tady". On hrál aréna fotbal a přítel Kurt Warner. (On také bit Kurt Warner nohu. "Ale já vyplivnout ven," říká na toto téma.) V daném Fantasy trénoval Cody ve fotbale. V Seven Seas News měl televizní show, která byla s názvem Lodní Cops, která byla vyrobená výhradně pro hosty SS Tipton. V Rat Tale je prokázáno, že má rád krysy a myši, když se stará o Buck (Cody and Bailey mazlíček potkan) po Bailey a Cody pohádali o tom, kdo dostane Buck. Je prokázáno, že milovat grilované sýrové sendviče.

Maya Elizabeth Bennett, hraje Zoey Deutch, je jedním z servírek lodi a pomáhá Zack sloužit nápoje. Zack má zjevný zamilovanost do ní a ona opětuje, ale hraje těžko dostat kvůli jeho "hit-on-každé-girl" postoj. Ona se stane terčem Zackově modifikované 6 měsíců plánu, původně navržený Cody. Zack se nakonec stane se přáteli s ní kvůli přijímání rad od Cody být jen přátelé jako první, pak se přesunout na později. Maya úlovky snadno, jak je uvedeno v My, Oh Maya, kde poté, co byl na SS Tipton na jeden den, ona už ví, že Zack narazí na každou dívku na lodi. V Das Boots když Woody, London, Zack a Maya se stal v pasti v londýnském boty ponorky, a když jsou všichni na smrt kvůli nedostatku kyslíku, Maya připouští, že opravdu ráda Zacka taky. Když Cody zachrání skupinu, Maya vysvětluje, že ona ještě není připravena stát se Zack dlouhodobá přítelkyně. V "My, Oh Maya", to je ukázal, že ona je z New Yorku. V Party On! Zack hodí Maya překvapení narozeninovou oslavu, která má za následek sdílení polibek páru. To je také odhaleno v té epizodě, že Maya je narozen někdy mezi březnem a červnem, a že je velkým fanouškem Sean Kingston. V "Láska a válka", Maya se stal Zack přítelkyně. Ona se s ním rozejde v odstupňování na palubě, protože ona byla přijata do "mírové sbory" v Čadu a nechtěla vztah na dlouhou vzdálenost s Zacka. On je velmi zraněn její odchodu. Po Maya se ho snaží utěšit, že reaguje slovy: "Ne, já nejsem tvoje" dítě "už" a zhasne. On je zlomené srdce a téměř nechodí do ukončení studia, protože to. Když se ho jeho otec pomáhá když Zack jde na promoci a na konci je vidět objímání Maya, které ukazují, že jsou přátelé navzdory rozpadu.

Addison, hraje Rachael Kathryn Bell, je studentem Seven Seas High a přítel Bailey je, jak je uvedeno v epizodě "Roomies". Ona je velmi hyperaktivní a závislý na cukroví, a tak se často mluví velmi rychle a v nesourodé způsobem, který někdy plete ostatní lidi. Ona se objevila v epizodách "International Dateline", "Kitchen Casanova", "Goin 'Bananas", "manželství 101", "Play to věc", "Prom Night" a "Maturitní na palubě", a ona byla také uvedena vepizoda "Květiny a čokoláda". V epizodě "Goin 'Bananas" se ukázalo, že Addison má také hrozný strach z pingpongových míčků (dokonce i poté, co se dostali pomoc s Mr.Blanket když říká, že ona hrála jedno kolo, ping-pong a jen křičel dvakrát).
Po celou dobu své vystoupení v pořadu Addison a Woody prokázaly přitažlivost k sobě. V epizodě "Kitchen Casanova" Woody bude trvat třídu domácí ekonomiky, aby bylo blízko k ní, a "Goin 'Bananas", které se krátce skončit datování prostřednictvím svých postav v on-line hra na hrdiny, aniž by si to uvědomovali. V "manželství 101" Addison vezme Woody pro přiřazení třídy a Marcus se stal jejich dítě. Ona také ukazuje, že ona je dobrá na páce a prý váží 83 liber. Byla Woodyho datum Seven Seas Nejvyššího senior ples, oficiálně se stal jeho přítelkyně poté, a bude absolvent se zbytkem třídy v závěrečné epizodě "Graduation on Deck".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama