TSLoD - Main Characters

25. července 2014 v 10:16 | Abby
Zack Martin, hraje Dylan Sprouse, jedná obvykle bezhlavě a je hloupější z dvojčat. V důsledku vyčerpání všech peněz ze své i Codyho studentské karty pracuje v Juice Baru, Cody zase jako roznašeč ručníků. Zack není dobrý ve škole, ale podaří se mu školu absolvovat. Jde mu dobře sport, zvláště basketbal a fotbale. Někdy se chová sobecky, ale také se upřímně stará o svého bratra, i když to nedává tak najevo. Flirtuje s většinou dívek na lodi, díky jeho šarmu a roztomilosti, i když málo kdy zůstane s holkou déle než jednu epizodu. Na začátku třetí série se mu zalíbí nová studentka jménem Maya. Poprvé s ním nikam nechtěla jít, ale nakonec nad ní vyzrál, když pro ni připravil párty, kde překvapil i své přátelé tím, že může být dobrý přítel. Maya se s ním rozejde v posledním epizodě seriálu, protože se přidá k mírovým sborům, ale zůstanou přáteli.

Cody Martin, hraje Cole Sprouse, je ten vzdělaný, sladký, vyzrálý, inteligentní, moudrý, pořádný a citlivý z dvojčat. Cody je výborným studentem, ale mizerným sportovcem. Je o deset minut mladší než Zack, a tak jej "musí" poslouchat. Cody je často označován za Zacka, v tom případě je Zack velmi defenzivní, když je zaměněn za Codyho. Stejně tak Cody. Na konci první série, začíná Cody chodit s Bailey Pickettovou, ale nakonec jejich vztah skončí na konci druhé série při nedorozumění v Paříži. Nicméně, na konci třetí sérii se opět dávají dohromady se slovy, že se nikdy nepřestali navzájem milovat. V epizodě "Boty" při šachovém turnaji s ruskou dívkou Sasha je prozrazeno, že je alergický na mnoho, mnoho věcí. A v epizodě "Vánoční koleda" je vidět záběr z budoucnosti, že Cody a Bailey spolu zestárnou.

London Tiptonová, hraje Brenda Songová, je prominent ze čtyř hlavních dospívajících postav. Je dcera Wilfreda Tiptona, multi-miliardáře, který je vlastníkem Tipton řetězců hotelů, včetně bostonského Tiptonu a S.S. Tipton. London je sobecká, pitomá, nepříjemná, zkažená, naivní, pečlivá, co se týče jejího vzhledu a často s hlavou úplně mimo. Má také psa jménem Ivana. Když je šťastná, obvykle zatleská, opakovaně skáče nahoru a dolů, zatímco křičí svou hlášku: "Sláva mi!" (v anglické verzi: "Yay me!"). Pan Moseby vyvede London z omylu, když si myslí, že je na S.S. Tipton na dovolené. London se ale musí zapsat na Školu Sedmi moří, protože její otec ji chce naučit žít v reálném světě. London nežije v žádném luxusním apartmá, ale bydlí v malé kajutě. Neochotně souhlasí s přijetím Bailey Pickettové (Debby Ryanová) jako svou novou spolubydlící, a po neúspěšných pokusech uplatit ji k odchodu, tak jako to bylo u její bývalé spolubydlící Padmy, se s ní dokonce skamarádí. V seriálu Sladký život Zacka a Codyho, kdy bydlela v bostonském Tiptonu, se zdálo, že žije ve svém vlastním světě. Na S.S. Tipton si více uvědomuje reálný svět a zažívá mnoho problémů, kterým čelí například pobyt ve vězení.

Bailey Pickettová, hraje Debby Ryanová, je chytrá dospívající dívka z fiktivního města Kettlecornu v Kansasu. Je velmi inteligentní, stejně jako Cody, zdánlivě perfektní holka a byla popisována jako malá venkovská dívka. Bailey sdílí pokoj s bohatou London Tiptonovou, se kterou se později skamarádí a stávají se z nich nejlepší přátelé. Bailey je studentkou školy Sedmi moří, kam společně chodí se svými novými přáteli Codym, Zackem, London a Woodym. Na loď přišla, protože jí vadila, jak je Kettlecorn malé město. V první epizodě hraje chlapce, aby se dostala na školu, protože všechny místa pro dívky byla plná. Nakonec se nastěhuje k London, když se přijde na skutečnost, že je dívka. London se jí snaží podplatit, aby loď opustila, Bailey však odmítá. Jak Zack, tak Cody k ní mají náklonnost na začátku první série, ale když se dozví Zack více o životě Bailey a jejím ex-příteli od pana Mosebyho nechá ji Codymu s tvrzením, že nosila příliš mnoho zavazadel. Cody se snaží několikrát v průběhu první sezóny přilákat Bailey, ale je neúspěšný, až do crossover epizody na konci první série, kdy s ní začne chodit, díky lístkům na Hannah Montanu. Jejich vztah nakonec skončí v poslední epizodě druhé série, kvůli nedorozumění v Paříži. Nicméně, na konci třetí série se k sobě vrací, poté co si oba přiznali, že se stále milují. A v epizodě "Vánoční koleda" je vidět záběr z budoucnosti, že Cody a Bailey spolu zestárnou.

Marion Moseby, hraje Phill Lewis, je nervózní a vážný bývalý manažer hotelu Tipton ve Sladkém životě Zacka a Codyho, nyní je strážcem a manažerem S.S. Tipton. Mluví se širokou slovní zásobu v uhlazeném lidovém jazyce, a je často na nervy ze Zacka a Codyho. Bere London Tipton jako svou nevlastní dceru. Jeho opakovaný slogan: "Hodně štěstí" se stal jeho značkou. Miluje špatné vtipy. I když se chová jako když se nestará o chlapce, on vlastně chová velkou lásku k nim a v poslední epizodě jim řekne, že mu budou chybět. Neustále probíhá od přídě k zádi, aby udržel Martinovic dvojčata a London daleko od problémů. Je jakým si Londoniným náhradním otcem, kvůli nepřítomnosti Wilfreda Tiptona u výchovy jeho dcery. Stará se o ni velmi hluboce. Moseby, London údajně s přihlášením na školu Sedmi moří napálil, protože aby ji dostal na loď, řekl ji, že jede na dovolenou. Pan Moseby má "velký zájem" o slečnu Tutwielerovou, a až v závěrečné epizodě se ji rozhodne požádat o roku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Biby Biby | Web | 25. července 2014 v 10:26 | Reagovat

To som zvykla pozerať, skvelý seriál... ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama